Rejestracja w konkursie

Aby dołączyć do konkursu, podaj swój numer telefonu komórkowego i naciśnij przycisk „Prześlij mi PIN”. Otrzymasz bezpłatnego SMS'a z kodem PIN. Przepisz kod PIN do pola poniżej i naciśnij przycisk "Dalej".

Potwierdzam poniższe zgody, akceptuję  regulamin konkursu i zobowiązuję się do jego przestrzegania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym przez administratorów danych osobowych (wskazanych poniżej) w celach marketingowych produktów lub usług osób trzecich, w tym na udostępnianie osobom trzecim w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na podane przeze mnie dane kontaktowe od administratora danych osobowych (wskazanych poniżej), jak i osób trzecich, którym dane zostaną udostępnione w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących na podane przeze mnie dane kontaktowe od administratorów danych osobowych (wskazanych poniżej), jak i osób trzecich, którym dane zostaną udostępnione w celach marketingowych.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorami danych osobowych, w zakresie wynikającym ze zgód wyrażonych przeze mnie powyżej są: RMS Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (20-703), ul. Cisowa 9, Alleceny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (70-217) przy ul. Drzymały 10/1 oraz Edipresse Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie (00-480) ul. Wiejska 19. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania ich przetwarzania. *

zaznaczenie "TAK" jest wymagane do rejestracji w Konkursie

Masz już konto?

Jeżeli masz już konto konkursowe, przejdź do sekcji logowania

Zaloguj się